Balkanstyle Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanstyle Public Server

Forum servera Balkanstyle
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mirofa

Go down 
+2
LeGenD
brav0
6 posters
Autor/icaPoruka
brav0
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 38
Age : 30
Location : zajecar
Registration date : 18.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 9:04 pm

Ja nemam nishta protiv ovog admina,alisamobih hteo da kazem da jutrossu bila 2 citera a ima admina i on ih ne banuje.Mislim da se treba neshto preduzeti!
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 9:14 pm

Sad se nemoj pravit pametan,vidi se da oces admina ali tako ga nijeces dobiti !!!!
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
brav0
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 38
Age : 30
Location : zajecar
Registration date : 18.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 9:29 pm

vidi se da znash shta ocu , ali trebao je neshto preduzeti zar ne??
[Vrh] Go down
mirofa
Moderator
Moderator
mirofa


Broj postova : 44
Age : 32
Location : celinac-banja luka
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:05 pm

brav0 je napisao/la:
vidi se da znash shta ocu , ali trebao je neshto preduzeti zar ne??


Brate slusaj kao prvo nemas pravo da mi sa low skilom pricas sta je cheater .Bio sam admin na 100 servera.I znam sta ce cheater to sto ti neznas da igras to je tvoj problem zato suti ako ce da mi skidaju admina neka skinu ali videcemo za koji dan kada bude prazan server zbog toga sto admini stavljaju pw na server i zato sto nema admina .Ja sam bio 3 dana za redom 2 na topu i cao.IZnao sam ostati do 3 sata na serveru .Zato suti pitaj mije kako ja igram i kakav sam admin. hvala
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:07 pm

To da treba POJEDINCIMA da se skine admin to si u pravu....ali da ce kada se skine pw biti prazan nece,jer ima redirekt sa kgb alfe i non-stop ce biti pun Wink
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
mirofa
Moderator
Moderator
mirofa


Broj postova : 44
Age : 32
Location : celinac-banja luka
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:13 pm

LeGenD je napisao/la:
To da treba POJEDINCIMA da se skine admin to si u pravu....ali da ce kada se skine pw biti prazan nece,jer ima redirekt sa kgb alfe i non-stop ce biti pun Wink

Ja bih najvise volio da bude server pun celi dan kao one noci kad sam bio do 3 sata na sereru.I cestitao sam im zato sto su bili na serveru.Ali me nervira kada ti sam mene na msn blokujes zato sto je neko od admina stavio pw.Ja starog pitam da dodjem jos u igraonu da igram preko steama na balkan... i ti mi na msn kazes da ces mi skinuti admina skidaj... Ali beze mi je sad da se svadjam sa tobom zbog low-skilera koji kaze da nisam banovao 2 cheatera mozda sam bio afk....
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:16 pm

Zbog citera se i prazni server.....Bio sam prisutan na serveru kad si ti igrao bila su 2 citera,jos ljudi psuju,govore ko je citer,ti kuiras bole te,igras ko sisa citere....E pa nece moci vise tako,sada ce se videti ko je stavio pass i pocinje sve ozbiljno !!!Rizla jedini vredi i ima najvise iskustva Arrow

EDIT: i blok ce da ti traje dok ne prestanes da smaras mene za password !!! otkud ja znam,budi srecan sto nije delete
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
mirofa
Moderator
Moderator
mirofa


Broj postova : 44
Age : 32
Location : celinac-banja luka
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:25 pm

LeGenD je napisao/la:
Zbog citera se i prazni server.....Bio sam prisutan na serveru kad si ti igrao bila su 2 citera,jos ljudi psuju,govore ko je citer,ti kuiras bole te,igras ko sisa citere....E pa nece moci vise tako,sada ce se videti ko je stavio pass i pocinje sve ozbiljno !!!Rizla jedini vredi i ima najvise iskustva Arrow

EDIT: i blok ce da ti traje dok ne prestanes da smaras mene za password !!! otkud ja znam,budi srecan sto nije delete


Slusaj.Ti si bio prisutan kad su bili cheateri.Ajd ti meni nadji demo kada je na serveru bi cheater i da je koristio wh i speed hack.Kada su se stekali kick sam .Kada su psovali dosta ban sam .Samo sam 2 cheatera banovao. .I nemoj mi ti pricati da nemam iskustva sa adminom.Da si toliko jak imao bih ftp pw i sad bi skinuo i raja bi mogla da igra a ne da ceka. cheers Cuj ja kuliram.Pa ako sam ja kulirao sta si ti onda radio?Cekao da ga ban ja .... pale

Ohladite sa time.Cim dobije admina misli da je bog svih mocnih igrica i servera.Neznam ko ti je uopste dao admina i delite me sa msn nezelim da imam ikakav kontakt sa tobom .Ti nemas vremena! Trudis se da skines pw ili da mene smaras oko toga sto nisam banovao cheatere !!!


Zadnja promjena: mirofa; uto srp 22, 2008 4:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
sKauT
Moderator
Moderator



Broj postova : 11
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:26 pm

mirofa podrzavam te potpuno silent silent I love you I love you
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:29 pm

Pogledaj listu citera i vidi ko radi !!! A ti sto me smaras koji je pass tvoja bolest.....JA NEMAM RCON I FTP PASS VISE JER SU PROMENJENI !!!!! A i to da si u top 15 vidi se kolko imas ubistava a kolko smrti,a onaj ispod tebe duplo manje smrti HH...Necu vise da se spustam na tvoj nivo tolko od mene
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
mirofa
Moderator
Moderator
mirofa


Broj postova : 44
Age : 32
Location : celinac-banja luka
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:30 pm

sKauT je napisao/la:
mirofa podrzavam te potpuno silent silent I love you I love you

ty.Konacno pravi covjek.Sigurno si bio na serveru i vido koliko sam puta opomenuo.Nikad mi zelja nije bila da banujem covjeka koji se steka ima likova pa neznaju...uce se tako da..Ali ako ima cheat mrzim ih ali dzabe on meni kaze da na kuliram .Nikad ovo necu zaboraviti.... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:33 pm

I da si najaktivniji na serveru od admina to potpisujem Wink.....
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
mirofa
Moderator
Moderator
mirofa


Broj postova : 44
Age : 32
Location : celinac-banja luka
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:36 pm

LeGenD je napisao/la:
Pogledaj listu citera i vidi ko radi !!! A ti sto me smaras koji je pass tvoja bolest.....JA NEMAM RCON I FTP PASS VISE JER SU PROMENJENI !!!!! A i to da si u top 15 vidi se kolko imas ubistava a kolko smrti,a onaj ispod tebe duplo manje smrti HH...Necu vise da se spustam na tvoj nivo tolko od mene


Potty=Ne kazem ti za ovaj forum .... Vec za rad admina na pub serveru.Znao sam biti po 9 mapa da igram .
Samo mi je lose sta padas na ovo" admine ja nemam nista protiv ovoga admina ali ...bila 2 cheatera i on ih nije ban"trebao je reci"admine izvini ali ovaj admin nemoze da prati sve i ja shvatam da sam low skil i da trebam da vise ucim da bi bili kao neki igraci na serveru. afro ajd cao odo cs . santa
[Vrh] Go down
phillip
Moderator
Moderator



Broj postova : 21
Registration date : 18.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:52 pm

izivnjavam vam se sto se mjesam ali zasto stavljate pw na server ?
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:53 pm

Niko nije od nas....
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
tkz.
Head administrator
Head administrator
tkz.


Broj postova : 77
Age : 32
Location : Ljubuski
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimesub srp 19, 2008 12:37 am

ne zelim se s nikim svadjat ali mirofa je po meni jedan od najbolji admina na srv uvjek je tu i sve...i ne zelim vise slsuati te takve price....DOSTA VISE!!!!
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitimesub srp 19, 2008 12:44 am

LOCK
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
Sponsored content





mirofa Empty
PostajNaslov: Re: mirofa   mirofa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
mirofa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mirofa

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Balkanstyle Public Server :: Balkanstyle Public CS 1.6 Server "79.143.173.164:27022" :: Zalbe na rad administratora-
Forum(o)Bir: