Balkanstyle Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanstyle Public Server

Forum servera Balkanstyle
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ZALBA&Pohvala

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Sonique
Balkanstyle soldier 1
Balkanstyle soldier 1



Broj postova : 1
Registration date : 20.07.2008

ZALBA&Pohvala Empty
PostajNaslov: ZALBA&Pohvala   ZALBA&Pohvala Icon_minitimened srp 20, 2008 6:06 pm

Samo cu brzo da pofalim admina mirofu . Zbog cega ? Danas ujutro nezz koliko sati , su me neki prozvali , decko je fino otisao u spec me pratio i vidio je da nemam . Dobar admin Smile .
But , sad jos ne znam koji je bio doticni admin , koji me je bannovao bez razloga , bez pratenja , bez snimanja dema . Reason : "banned for 1440 min" .

confused

Nick : Sonique


Pozz. santa

EDIT@:

Mada cesto dobivam takve bannove ali ne znam sto pale
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

ZALBA&Pohvala Empty
PostajNaslov: Re: ZALBA&Pohvala   ZALBA&Pohvala Icon_minitimened srp 20, 2008 6:26 pm

Jel znas mozda ko te je ban ?

EDIT: ajmo taj admin demo da vidimo....
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
Iceman
Moderator
Moderator



Broj postova : 20
Registration date : 21.07.2008

ZALBA&Pohvala Empty
PostajNaslov: Re: ZALBA&Pohvala   ZALBA&Pohvala Icon_minitimepon srp 21, 2008 8:12 pm

Ja da sam te banovao, a nisam, ja ti nebi ni odgovorio na temu a kamoli dao objasnjenje..
Jer ovde postoje pravila, a jedna od njih je na koji nacin da se pise zalba kod dobijenog bana. A ti ga ovde nisi ispostovao...
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

ZALBA&Pohvala Empty
PostajNaslov: Re: ZALBA&Pohvala   ZALBA&Pohvala Icon_minitimepon srp 21, 2008 8:25 pm

Imas temu Ban/Unban

LOCK
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
Sponsored content





ZALBA&Pohvala Empty
PostajNaslov: Re: ZALBA&Pohvala   ZALBA&Pohvala Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ZALBA&Pohvala
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Balkanstyle Public Server :: Balkanstyle Public CS 1.6 Server "79.143.173.164:27022" :: Zalbe na rad administratora-
Forum(o)Bir: