Balkanstyle Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanstyle Public Server

Forum servera Balkanstyle
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 nista strasno :P

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 3:13 am

sve je super, ali mali problemcic... low mi dade slay sto sam cuvao tunel (dust2)... Jer je navodno mislio da sam se stekao kako kakva noobina... eto nista strasno, ali cisto da se skrene paznja... pozz!!
[Vrh] Go down
tkz.
Head administrator
Head administrator
tkz.


Broj postova : 77
Age : 32
Location : Ljubuski
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 3:19 am

biti ce uzivaj..pozzzz
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 3:33 am

tkz. je napisao/la:
biti ce uzivaj..pozzzz
ty Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 2:54 pm

un-lucky je napisao/la:
sve je super, ali mali problemcic... low mi dade slay sto sam cuvao tunel (dust2)... Jer je navodno mislio da sam se stekao kako kakva noobina... eto nista strasno, ali cisto da se skrene paznja... pozz!!

Ti nisi cuvao tunel nego si bio najvise 5m od spawna..pola ctova se buni da si svaku rundu u bazi..A za to "noobina" ovdje ti ispadas noobina igra se pub znaci 4fun 100x sam ti rekao nema uzet awp i u bazi stojat..Ae nek sam doshao na ovu temu od sad 1 cu te upozorit i kick ti je.
[Vrh] Go down
mirofa
Moderator
Moderator
mirofa


Broj postova : 44
Age : 32
Location : celinac-banja luka
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 3:23 pm

L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
sve je super, ali mali problemcic... low mi dade slay sto sam cuvao tunel (dust2)... Jer je navodno mislio da sam se stekao kako kakva noobina... eto nista strasno, ali cisto da se skrene paznja... pozz!!

Ti nisi cuvao tunel nego si bio najvise 5m od spawna..pola ctova se buni da si svaku rundu u bazi..A za to "noobina" ovdje ti ispadas noobina igra se pub znaci 4fun 100x sam ti rekao nema uzet awp i u bazi stojat..Ae nek sam doshao na ovu temu od sad 1 cu te upozorit i kick ti je.


L[0]w NAJACI cheers
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 5:14 pm

L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
sve je super, ali mali problemcic... low mi dade slay sto sam cuvao tunel (dust2)... Jer je navodno mislio da sam se stekao kako kakva noobina... eto nista strasno, ali cisto da se skrene paznja... pozz!!

Ti nisi cuvao tunel nego si bio najvise 5m od spawna..pola ctova se buni da si svaku rundu u bazi..A za to "noobina" ovdje ti ispadas noobina igra se pub znaci 4fun 100x sam ti rekao nema uzet awp i u bazi stojat..Ae nek sam doshao na ovu temu od sad 1 cu te upozorit i kick ti je.



OOOooOoOooOooooO!!!! qqqqqqq!!!! decko jesi ikad igrao cs????? Nisam bio u tunelu, nego sam ga spolja cuvao svako ko bi prosao kroz tunel na b (gdje sam predhodno JA plantao c4) bio bi opazen i najverovatnije ubijen!!! Sto to pricas!!! Kakve veze ima sto ti igraci pricaju!! ALO!!?? Pa ne igram ja cs od juce, sta je sa tobom...!!
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 5:15 pm

P.S. nisam za TEBE rekao da si noobina, nego da si se ponasao kad sam ja nekakva noobina!!! Nauci da citas..
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 5:18 pm

I da se razumijemo, ne krivim tebe za ovo, nego tkz.-a sto je dao botovima admina... zz
[Vrh] Go down
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 7:02 pm

un-lucky je napisao/la:
I da se razumijemo, ne krivim tebe za ovo, nego tkz.-a sto je dao botovima admina... zz
Vid pr0 necu da se spustam da ja govorim da si bot ofo ono..Razumijes stanes 5m od spawna i cuvas tunel a dobro se sjecam slaya..c4 bio plantan na a ti ga planto nisi uopste hahahah chuj ti planto ak si stavio vec temu (hoces admina kreno stopama svog suigraca iz klana) nemoj da izmisljas jer razmisli i da si planto B (a nisi, c4 na a plantana) ne mozes je cuvat prakticno sa spawna...Jer da je na B ti ispred tunela nebi te slayo nemoj sviju ti izmisljat... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 7:08 pm

mirofa je napisao/la:
L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
sve je super, ali mali problemcic... low mi dade slay sto sam cuvao tunel (dust2)... Jer je navodno mislio da sam se stekao kako kakva noobina... eto nista strasno, ali cisto da se skrene paznja... pozz!!

Ti nisi cuvao tunel nego si bio najvise 5m od spawna..pola ctova se buni da si svaku rundu u bazi..A za to "noobina" ovdje ti ispadas noobina igra se pub znaci 4fun 100x sam ti rekao nema uzet awp i u bazi stojat..Ae nek sam doshao na ovu temu od sad 1 cu te upozorit i kick ti je.


L[0]w NAJACI cheers

HH mirofa king
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 7:17 pm

Dosta bre a i ko si ti uopste da nazivas admina botom ???
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 8:20 pm

LeGenD je napisao/la:
Dosta bre a i ko si ti uopste da nazivas admina botom ???

Neka qme pusti ga zanimljivo mi se prepirat na kraju ce se uhvatit u lazi ovolikoj poceo je da je plantano na b i da je on planto cekaj da vidim dalje xD.. cheers
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimened srp 20, 2008 9:44 pm

L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
I da se razumijemo, ne krivim tebe za ovo, nego tkz.-a sto je dao botovima admina... zz
Vid pr0 necu da se spustam da ja govorim da si bot ofo ono..Razumijes stanes 5m od spawna i cuvas tunel a dobro se sjecam slaya..c4 bio plantan na a ti ga planto nisi uopste hahahah chuj ti planto ak si stavio vec temu (hoces admina kreno stopama svog suigraca iz klana) nemoj da izmisljas jer razmisli i da si planto B (a nisi, c4 na a plantana) ne mozes je cuvat prakticno sa spawna...Jer da je na B ti ispred tunela nebi te slayo nemoj sviju ti izmisljat... Evil or Very Mad

Pod br. 1 sad tebi i svima lijepo kazem, da mi ADMIN uopste ne treba niti mi je namjera da ja ovdje pisem itd. da bih dobio admina.
Pod br. 2 Apsolutno nemam ni jedan jedini razlog da lazem ovdje.
Pod br. 3 I sad ti lijepo zadnji put kazem, da si pogrijesio, necu dalje da idem u raspravu jer mi je presmijesna.. Niti sam se ja ZALIO da si napravio veliku gresku itd. samo sam htio da ti skrene paznju, jer ja UVIJEK imam obicaj onako da cuvam tunel, i da ne bi doslo do slaya opet...
[Vrh] Go down
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimepon srp 21, 2008 1:18 am

un-lucky je napisao/la:
L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
I da se razumijemo, ne krivim tebe za ovo, nego tkz.-a sto je dao botovima admina... zz
Vid pr0 necu da se spustam da ja govorim da si bot ofo ono..Razumijes stanes 5m od spawna i cuvas tunel a dobro se sjecam slaya..c4 bio plantan na a ti ga planto nisi uopste hahahah chuj ti planto ak si stavio vec temu (hoces admina kreno stopama svog suigraca iz klana) nemoj da izmisljas jer razmisli i da si planto B (a nisi, c4 na a plantana) ne mozes je cuvat prakticno sa spawna...Jer da je na B ti ispred tunela nebi te slayo nemoj sviju ti izmisljat... Evil or Very Mad

Pod br. 1 sad tebi i svima lijepo kazem, da mi ADMIN uopste ne treba niti mi je namjera da ja ovdje pisem itd. da bih dobio admina.
Pod br. 2 Apsolutno nemam ni jedan jedini razlog da lazem ovdje.
Pod br. 3 I sad ti lijepo zadnji put kazem, da si pogrijesio, necu dalje da idem u raspravu jer mi je presmijesna.. Niti sam se ja ZALIO da si napravio veliku gresku itd. samo sam htio da ti skrene paznju, jer ja UVIJEK imam obicaj onako da cuvam tunel, i da ne bi doslo do slaya opet...

Stani opet 5m od spawna moglo bi doci ne do slaya al mozda do rocket...Ko si mi ti da pola ljudi se zali da se stalno stekas Question scratch
I pod br 2 nemas razlog pa sto lazes onda ?
A ako ti nije velika greska zasto nazivas nekog botom(mene u ovom slucaju, jer ti mi nisi neki high skiller, al et necu da komentarisem skill)...?
Al chill out potty Arrow


Zadnja promjena: L[0]w.; pon srp 21, 2008 1:25 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
tkz.
Head administrator
Head administrator
tkz.


Broj postova : 77
Age : 32
Location : Ljubuski
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimepon srp 21, 2008 1:23 am

de dosta vise nema stekanja nema slay i tocka....ajde ne svadajte se vise...
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimepon srp 21, 2008 4:03 am

tkz. je napisao/la:
de dosta vise nema stekanja nema slay i tocka....ajde ne svadajte se vise...

lol! lol! lol! upravo tako!! Pametniji popusta..!! Br low ti si upravu!!! Priznajem!!!! Stekao sam se, c4 je bila na a, ja sam bio u bazu nemam, skilla itd.... lol! lol!
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitimepon srp 21, 2008 11:59 am

LOCK !
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
Sponsored content





nista strasno :P Empty
PostajNaslov: Re: nista strasno :P   nista strasno :P Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
nista strasno :P
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Balkanstyle Public Server :: Balkanstyle Public CS 1.6 Server "79.143.173.164:27022" :: Zalbe na rad administratora-
Forum(o)Bir: