Balkanstyle Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanstyle Public Server

Forum servera Balkanstyle
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 rank i glupi mod :)

Go down 
+5
L[0]w.
tkz.
un-lucky
LeGenD
phillip
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
phillip
Moderator
Moderator



Broj postova : 21
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 12:12 am

mislim da bi trebalo ko na svaki server da se makne rank ..zato sto neki likovi samo igraju za rank ,nikako za ekipu ... rank se vidi na www.gametracker.com ..i onaj glupi mod Smile kad postavljam ili defJUZIRAM bombu .. mislim da je to tako glupo ...znaci lik zna kad ti defjuziras ili kad postavljas ...molim da se to ukloni Smile
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 12:18 am

Slazem se Wink
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:16 am

Isto tako pozeljno bi bilo da se stavi ff... Nema smisla izgleda kao noobski server, a to ne bi trebalo da bude...
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:29 am

Da i ovo, LJUDI!!!! JE LI MOGUCE DA NEMA SLAYA NA END RUNDE???? affraid To obavezno...!!!! Very Happy Very Happy Very Happy zz
[Vrh] Go down
tkz.
Head administrator
Head administrator
tkz.


Broj postova : 77
Age : 32
Location : Ljubuski
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:30 am

to sam ja skino glupo je..npr prva runda ako ne bude plant ili defuse pola ce ih biti u minusu 1 -1 to je bas glupo..ja sam ga skinoo
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:32 am

tkz. je napisao/la:
to sam ja skino glupo je..npr prva runda ako ne bude plant ili defuse pola ce ih biti u minusu 1 -1 to je bas glupo..ja sam ga skinoo

Covjece o cemu pricas, pa nece ih biti svi ce ici da sidaju ili postavljaju c4, ovako se ne igra cs uopste, nego samo za kill.....
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:35 am

P.S. Pogledaj na svaki jaci server ima li slaya.... (sem na kolibu, ako i jeste "jaci" server Very Happy Very Happy Very Happy )
[Vrh] Go down
tkz.
Head administrator
Head administrator
tkz.


Broj postova : 77
Age : 32
Location : Ljubuski
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:38 am

ok vidit cu za to...
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:41 am

tkz. je napisao/la:
ok vidit cu za to...

I jos frendly fire da se stavi i server je bombona...! Very Happy
[Vrh] Go down
tkz.
Head administrator
Head administrator
tkz.


Broj postova : 77
Age : 32
Location : Ljubuski
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:42 am

ok moze vidit cemo...a teba jos malo dorediti i biti ce ok!
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:45 am

ma za pocetak BAS fino... moje pohvale..
[Vrh] Go down
tkz.
Head administrator
Head administrator
tkz.


Broj postova : 77
Age : 32
Location : Ljubuski
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:47 am

hvala potrudit cemo se biti i bolji!
[Vrh] Go down
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 2:48 pm

un-lucky je napisao/la:
tkz. je napisao/la:
ok vidit cu za to...

I jos frendly fire da se stavi i server je bombona...! Very Happy

Bio je ff na proslom serveru i svi su uvijek se prozivili jer ima likova ne znaju na radar pa na svoje pucaju...Nisam za to da ff ima. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 2:53 pm

L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
tkz. je napisao/la:
ok vidit cu za to...

I jos frendly fire da se stavi i server je bombona...! Very Happy

Bio je ff na proslom serveru i svi su uvijek se prozivili jer ima likova ne znaju na radar pa na svoje pucaju...Nisam za to da ff ima. Evil or Very Mad

Znam, ali ako oces n000000bski server onda uredu... Very Happy Naucice se se ljudi, postace bolji igraci... Sta ce server sa n00bskim igracima.. Nije samo u pitanju broj igraca vec i kvalitet.. Kapiras?? Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
phillip
Moderator
Moderator



Broj postova : 21
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 3:20 pm

aloo nije maknuto ono kad se defa bomba !!! micite to odma
[Vrh] Go down
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 6:54 pm

un-lucky je napisao/la:
L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
tkz. je napisao/la:
ok vidit cu za to...

I jos frendly fire da se stavi i server je bombona...! Very Happy

Bio je ff na proslom serveru i svi su uvijek se prozivili jer ima likova ne znaju na radar pa na svoje pucaju...Nisam za to da ff ima. Evil or Very Mad

Znam, ali ako oces n000000bski server onda uredu... Very Happy Naucice se se ljudi, postace bolji igraci... Sta ce server sa n00bskim igracima.. Nije samo u pitanju broj igraca vec i kvalitet.. Kapiras?? Very Happy Very Happy

"Kapiras" ti da ima ljudi koji tek pocinju igrat i ne razlikuju CT od T treba im vremena da se "ustele"..
[Vrh] Go down
HiTmaN
Moderator
Moderator



Broj postova : 3
Registration date : 19.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimened srp 20, 2008 9:11 pm

Ja sam za to da je ff i dalje off jer ima onih sto dodju pod drugim nickom pa se izivljavaju...


I trebalo bi ugasit ono da se prikazuje kad se defa bomba.. Neutral
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimepon srp 21, 2008 4:07 am

L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
tkz. je napisao/la:
ok vidit cu za to...

I jos frendly fire da se stavi i server je bombona...! Very Happy

Bio je ff na proslom serveru i svi su uvijek se prozivili jer ima likova ne znaju na radar pa na svoje pucaju...Nisam za to da ff ima. Evil or Very Mad

Znam, ali ako oces n000000bski server onda uredu... Very Happy Naucice se se ljudi, postace bolji igraci... Sta ce server sa n00bskim igracima.. Nije samo u pitanju broj igraca vec i kvalitet.. Kapiras?? Very Happy Very Happy

"Kapiras" ti da ima ljudi koji tek pocinju igrat i ne razlikuju CT od T treba im vremena da se "ustele"..

Sto je low, raspravljamo se tamo, raspravljamo se ovdje... Ajde dobro jbte ff off i gotovo..!!! Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
tkz.
Head administrator
Head administrator
tkz.


Broj postova : 77
Age : 32
Location : Ljubuski
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimepon srp 21, 2008 12:58 pm

evo stavili smo to idosta sad ajde...
[Vrh] Go down
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimepon srp 21, 2008 2:17 pm

Eto sve ste uradili kako ste planirali al...
Jesam ja bio upravu ?
Kazem ff ostavi off likovi ce pucat na tebe..i sta rade ne da pucaju neg te ubiju..
Onda za ukidanje "/top15 i /rank" bio sam protiv i ukinili ste bar danas 10 ljudi igra znaci 5v5 i svi kucaju i pitaju sto nea ranka..
Al ok vi se pitate.
GL & HF Surprised
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimepon srp 21, 2008 2:19 pm

Moze ff da bude on ako se redikuje sva steta na njega....
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimepon srp 21, 2008 2:25 pm

LeGenD je napisao/la:
Moze ff da bude on ako se redikuje sva steta na njega....

Da to je dobro kad reflektuje dmg na onog ko puca na svog a za ovo 2 ?
[Vrh] Go down
L[0]w.
Moderator
Moderator
L[0]w.


Broj postova : 20
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimepon srp 21, 2008 3:36 pm

un-lucky je napisao/la:
L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
tkz. je napisao/la:
ok vidit cu za to...

I jos frendly fire da se stavi i server je bombona...! Very Happy

Bio je ff na proslom serveru i svi su uvijek se prozivili jer ima likova ne znaju na radar pa na svoje pucaju...Nisam za to da ff ima. Evil or Very Mad

Znam, ali ako oces n000000bski server onda uredu... Very Happy Naucice se se ljudi, postace bolji igraci... Sta ce server sa n00bskim igracima.. Nije samo u pitanju broj igraca vec i kvalitet.. Kapiras?? Very Happy Very Happy

"Kapiras" ti da ima ljudi koji tek pocinju igrat i ne razlikuju CT od T treba im vremena da se "ustele"..

Sto je low, raspravljamo se tamo, raspravljamo se ovdje... Ajde dobro jbte ff off i gotovo..!!! Very Happy Very Happy

Ma ne raspravljam se ovdje samo kazem svoje misljenje ako imam pravo ? bounce
[Vrh] Go down
Impreza
Balkanstyle soldier 1
Balkanstyle soldier 1



Broj postova : 6
Registration date : 21.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimepon srp 21, 2008 3:54 pm

Izvinite shto se mesham,ali mislim da bi se na server trebalo ubaciti onaj kill npr. kad TS team postave c4 jedan CT zalutao,c4 pukne a on ostane ziv i tu bi trebalo da ga server kill!!! ili npr. kad TS ne postave c4 a istekne roundtime i tu da server kill ove Ts igrache shto su ostali zivi!!!
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitimepon srp 21, 2008 3:55 pm

tkpunis i ja to kazem ali vidis da Mijo nece...razmotricemo to detaljnije Very Happy
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
Sponsored content





rank i glupi mod :) Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
rank i glupi mod :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Balkanstyle Public Server :: Balkanstyle Public CS 1.6 Server "79.143.173.164:27022" :: Pohvale i primjedbe oko rada Balkanstyle servera-
Forum(o)Bir: