Balkanstyle Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanstyle Public Server

Forum servera Balkanstyle
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 rank i glupi mod :)

Go down 
+5
L[0]w.
tkz.
un-lucky
LeGenD
phillip
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Griwas
Balkanstyle soldier 2
Balkanstyle soldier 2
Griwas


Broj postova : 25
Location : Doboj(Republika Srpska)
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) - Page 2 Icon_minitimepon srp 21, 2008 4:04 pm

Impreza je napisao/la:
Izvinite shto se mesham,ali mislim da bi se na server trebalo ubaciti onaj kill npr. kad TS team postave c4 jedan CT zalutao,c4 pukne a on ostane ziv i tu bi trebalo da ga server kill!!! ili npr. kad TS ne postave c4 a istekne roundtime i tu da server kill ove Ts igrache shto su ostali zivi!!!

i ja sam za ovo da se stavi!
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) - Page 2 Icon_minitimepon srp 21, 2008 9:24 pm

un-lucky je napisao/la:
L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
L[0]w. je napisao/la:
un-lucky je napisao/la:
tkz. je napisao/la:
ok vidit cu za to...

I jos frendly fire da se stavi i server je bombona...! Very Happy

Bio je ff na proslom serveru i svi su uvijek se prozivili jer ima likova ne znaju na radar pa na svoje pucaju...Nisam za to da ff ima. Evil or Very Mad

Znam, ali ako oces n000000bski server onda uredu... Very Happy Naucice se se ljudi, postace bolji igraci... Sta ce server sa n00bskim igracima.. Nije samo u pitanju broj igraca vec i kvalitet.. Kapiras?? Very Happy Very Happy

"Kapiras" ti da ima ljudi koji tek pocinju igrat i ne razlikuju CT od T treba im vremena da se "ustele"..

Sto je low, raspravljamo se tamo, raspravljamo se ovdje... Ajde dobro jbte ff off i gotovo..!!! Very Happy Very Happy





Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Naravno da imas... ali ja sam igrao jedno god na kgb i dalje igram , ne na ovaj nik.. igrao sam na terru, igram balkan-ekspress, stoga ne pricam gluposti... ae zzzz sad!!! Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
LeGenD
Desna ruka
Desna ruka
LeGenD


Broj postova : 60
Registration date : 17.07.2008

rank i glupi mod :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) - Page 2 Icon_minitimepon srp 21, 2008 11:11 pm

Atac i tkpunis i sve je extra sredjeno

LOCK
[Vrh] Go down
https://balkanstyle.forumcroatian.com
Iceman
Moderator
Moderator



Broj postova : 20
Registration date : 21.07.2008

rank i glupi mod :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 5:02 am

Skinuo sam ja lock..

Ajde izbacite onaj rank,top15 i to sve..
Nema od toga nikakve koristi, samo navlaci wallhackere i druge cheatere, koji igraju ovu igru da budu prvi na serveru pa tako i na ranku..

Stavite ovde na forum banner, i ko hoce da vidi koji je na ranku samo klikne na banner i nadje sebe tamo u statistikama..
[Vrh] Go down
un-lucky
Balkanstyle soldier 3
Balkanstyle soldier 3



Broj postova : 35
Registration date : 18.07.2008

rank i glupi mod :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 3:29 pm

FREEZTIME??!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





rank i glupi mod :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: rank i glupi mod :)   rank i glupi mod :) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
rank i glupi mod :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Balkanstyle Public Server :: Balkanstyle Public CS 1.6 Server "79.143.173.164:27022" :: Pohvale i primjedbe oko rada Balkanstyle servera-
Forum(o)Bir: